Twój zaufany partner

W naprawie silników

AHB SERVICE;AHB SERVICE

Początki

Firma „AHB” Service Sp. z o.o. działająca nieprzerwanie od 1989 roku, została zbudowana w oparciu o doświadczonych pracowników Stacji Serwisowej ZUT Zgoda Świętochłowice, w której prowadzono nadzór i obsługę silników wysokoprężnych Zgoda-Sulzer.

Początek działalności

Lat działalności

Specjalistów

Naprawionych silników

Krajów w których naprawialiśmy

MISJA

Rozwój rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę w zakresie remontów statków i silników okrętowych, oraz wszelkich potrzeb z zakresu części zamiennych i doradztwa technicznego.

Zobacz film o AHB SERVICE

Media o nas

Artykuły i publikacje w czasopismach branżowych i biznesowych.

Zapracowaliśmy na zaufanie naszych klientów

Na okazywane nam zaufanie pracujemy od 1989 roku!

Zaufanie armatorów

W ciągu okresu naszej działalności, „AHB” Service Sp. z o.o. stała się firmą dobrze znaną wśród Armatorów jako solidny wykonawca usług remontowych przeprowadzanych na statkach.

Współpraca ze stoczniami

Jesteśmy również kooperantem stoczni budowlanych i remontowych w Polsce i za granicą. Firma nasza głównie specjalizuje się w remontach różnego typu silników wysokoprężnych, jak również innych urządzeń siłowni i pokładowych.

Dowiedz się więcej o AHB SERVICE

Przekonaj się, że współpraca z nami to najlepszy wybór!

Dlaczego My?

Jest wiele argumentów za tym, abyśmy rozpoczęli współpracę. Poznaj najważniejsze z nich i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Dlaczego My?

Galeria

W ciągu 28 lat działalności zrealizowaliśmy setki zleceń na całym świecie. Zobacz zdjęcia z niektórych z nich w naszej galerii!

Galeria

Oferta

Naprawa silników i statków to główna część naszej oferty jednak zakres usług jakie wykonujemy jest większy. Być może pomożemy w czymś jeszcze?

Oferta